www.Elzab-K10.pl
Kasa fiskalna Elzab K10 Online Kasa fiskalna Elzab K10 Online Kasa fiskalna Elzab K10 Online

Kasa fiskalna Elzab K10 Online

Oto kompaktowa i solidnie wykonana kasa fiskalna online, która została wyposażona w intuicyjny w obsłudze, kolorowy ekran dotykowy oraz wydajny mechanizm termiczny. Ten model marki Elzab pozwala również na zaprogramowanie 5 000 pozycji PLU (produktów lub usług), korzystanie z trybu szybkiej sprzedaży czy funkcjonowanie na zasilaniu sieciowym lub bateryjnym. Poza tym, kasa fiskalna K10 Online oferuje dostęp do szeregu praktycznych funkcji. Urządzenie archiwizuje ważne dane w pamięci chronionej, współpracuje z terminalami płatniczymi oraz automatycznie wysyła informacje do Centralnego Repozytorium Kas. Sięgnij po innowacyjną technologię dla handlu i usług, która będzie wizytówką Twojego przedsiębiorstwa! Sięgnij po kasę K10 Online marki Elzab!

Przesyła informacje do Repozytorium

Elzab K10 Online zapewni Ci płynne transmitowanie wymaganych danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Urządzenie automatycznie przesyła informacje dotyczące m.in. realizowanych paragonów i raportów fiskalnych oraz wykonanych przeglądów technicznych. Oprócz tego, w zależności od wariantu technologicznego K10 Online, który zamówisz, ten model marki Elzab współpracuje z CRK przy zastosowaniu standardu GPRS bądź Wi-Fi. Atutem urządzenia jest także płynna komunikacja z różnymi terminalami płatniczymi.

Intuicyjny w obsłudze panel dotykowy

Zaawansowana technologia marki Elzab cechuje się m.in. zastosowaniem intuicyjnego w obsłudze, kolorowego i wytrzymałego panelu dotykowego. Ekran TFT tej kasy fiskalnej ma wielkość 4,3\" i wyświetla obraz w rozdzielczości 272 x 460 pikseli, np. zmieniający się kontekstowo interfejs użytkownika. Przy użyciu panelu dotykowego można nawet korzystać z szybkiej sprzedaży popularnych towarów lub usług (po wcześniejszym zaprogramowaniu skrótów). K10 Online posiada także alfanumeryczny, podświetlany ekran nabywcy (LCD), dzięki któremu klienci firmy zyskują łatwy dostęp do informacji dotyczących przebiegu obsługi.

Przechowuj ważne dane w pamięci chronionej

Istotną funkcjonalnością, którą zastosowano w kasie rejestrującej K10 Online, jest pamięć chroniona. To rozwiązanie technologiczne odpowiada za archiwizowanie danych na temat prowadzonej ewidencji, m.in. kopii wydawanych paragonów. Cała dokumentacja jest samoistnie zapisywana przez kasę na elektronicznym nośniku. Dodatkowo, użytkownik Elzab K10 Online może nie tylko bez problemu wyszukiwać konkretne informacje w pamięci chronionej, ale także wydrukować wybrany zakres danych.

Praktyczne zarządzanie firmowym asortymentem

Ta kasa fiskalna marki Elzab umożliwi Ci zaprogramowanie w swojej pamięci do 5 000 produktów lub usług. Pozycje zapisane w bazie PLU urządzenia można także podzielić na 99 grup, co znacznie usprawnia zarządzanie asortymentem firmy. Dodatkowo, K10 Online wystawia paragony z nazwami produktów lub usług, które zawierają maksymalnie do 40 znaków. W rezultacie, to urządzenie zaoferuje Ci jednoznaczne identyfikowanie poszczególnych pozycji towarowych na dowodach sprzedaży dla klientów.

Płynna współpraca z innymi elementami systemu

Chcesz wdrożyć kasę, która będzie płynnie współpracowała z firmowym systemem sprzedaży? K10 Online marki Elzab spełni Twoje oczekiwania! Ten model komunikuje się z urządzeniami peryferyjnymi zarówno przewodowo (przez USB), jak i bezprzewodowo (przez interfejs Bluetooth, Wi-Fi bądź GPRS). Co więcej, ta kompaktowa kasa współpracuje nie tylko z komputerem, ale też ze skanerem, wagą elektroniczną, terminalem do kart czy szufladą kasjerską. Już teraz zacznij używać wielozadaniowej technologii sprzedaży Elzab!

Szybka i praktyczna technologia wydruku

W przypadku modelu K10 Online zarówno każdorazowa wymiana papieru, jak i wystawianie różnych dokumentów, zajmuje dosłownie moment. Ta kasa została bowiem wyposażona w szybki i łatwy w obsłudze mechanizm drukujący, który pracuje z prędkością 75 mm/s oraz oferuje montaż materiału eksploatacyjnego na zasadzie \"easy load\". Elzab K10 Online pozwala również na wystawienie paragonu z NIP-em klienta oraz umieszczenie grafiki w nagłówku dowodu sprzedaży, np. logo firmy. Postaw na kasę z wydajną i niezawodną technologią wydruku!

Wydajna bateria, którą naładujesz nawet poza kasą

Wytrzymała bateria litowo-jonowa tego urządzenia, po pełnym naładowaniu, umożliwia wystawienie wielu paragonów dla klientów oraz innego rodzaju dokumentów. Ponadto, akumulator został doskonale przystosowany m.in. do mobilnego wykonywania obowiązków. Po pierwsze, można go bez problemu naładować bezpośrednio z instalacji samochodowej (za pomocą opcjonalnej ładowarki). Po drugie, baterię znajdującą się w modelu K10 Online da się w łatwy sposób odłączyć od kasy. Takie rozwiązanie sprawia, że można korzystać z dodatkowego akumulatora, gdy ten standardowy będzie zasilany poza urządzeniem.

Niewielkie gabaryty i 6 wersji kolorystycznych

Innowacyjna kasa fiskalna K10 Online cechuje się zarówno bogactwem funkcji, jak i wysoką jakością wykonania. Ten model posiada szczelną i odporną na uszkodzenia obudowę, która dodatkowo jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. Oprócz tego, K10 Online może się pochwalić niezwykle kompaktową konstrukcją. Wymiary tej kasy fiskalnej wynoszą zaledwie 190 x 95 x 70 mm (głębokość, szerokość, wysokość), zaś jej masa to tylko 0,65 kg. Dzięki temu urządzenie online marki Elzab idealnie leży w dłoni, jest wygodne w przenoszeniu i przewożeniu oraz bez kłopotu znosi trudy intensywnego użytkowania.

Dostępna z akcesoriami zewnętrznymi

Wraz z tą kasą Elzab otrzymasz m.in. smycz, która ułatwia przenoszenie tego urządzenia. Nie są to jednak wszystkie akcesoria dostępne w przypadku modelu K10 Online. Swoją kasę możesz też rozszerzyć o zestaw montażowy do samochodu, zapasowy akumulator litowo-jonowy, skórzane etui, materiałową torbę czy adapter szuflady kasjerskiej. Nie zwlekaj, zainwestuj w model K10 Online w konfiguracji, która skutecznie odpowie na potrzeby Twojego biznesu!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab K10!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Nano Online

Kasa fiskalna
Novitus Nano Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij