www.Elzab-K10.pl
Kasa fiskalna Elzab K10 Kasa fiskalna Elzab K10 Kasa fiskalna Elzab K10

Kasa fiskalna Elzab K10

Wyposażona w panel dotykowy, prosta w obsłudze, przenośna kasa fiskalna. Intuicyjnie dopasowuje się do Twoich potrzeb, dzięki kontekstowej zmianie wielkości i ilości klawiszy. Urządzenie fiskalne marki Elzab posiada moduł elektronicznej kopii paragonów, jak również 2 złącza USB, gwarantujące sprawną komunikację z komputerem stacjonarnym lub laptopem oraz pendrive`em. Czytelny wyświetlacz, niewielki rozmiar oraz dwukomponentowa obudowa spowodują, że sprawdzi się w każdych warunkach. Elzab K10 to innowacyjna technologia, która podniesie prestiż Twojej działalności.

Kasa fiskalna Elzab K10 - Zareaguje na Twój dotyk

Zareaguje na Twój dotyk

Pierwsza kasa fiskalna, w której zastosowano kolorowy panel dotykowy TFT. Dzięki kontekstowej zmianie ilości i wielkości klawiszy, urządzenie fiskalne intuicyjnie dopasowuje się do Twoich potrzeb. Na wyświetlaczu znajdują się dane potrzebne kasjerowi obsługującemu kasę oraz klawiatura dotykowa. Z panelu można korzystać niezależnie od pogody, nawet zimą. Pora dnia i rodzaj oświetlenia nie mają wpływu na przejrzystość wyświetlacza.

Kasa fiskalna Elzab K10 - Uwolnij się od gromadzenia papierowych kopii paragonów

Uwolnij się od gromadzenia papierowych kopii paragonów

Elzab K10 zawiera nośnik informacji, który pozwala na przechowywanie elektronicznej kopii paragonów przez wiele lat pracy. Dane zapisywane na karcie pamięci SD to oszczędność, gdyż zredukowane zostają koszty związane z kupnem papieru. Elektroniczna kopia paragonów uwolni Cię od gromadzenia papierowych kopii paragonów. Karta pamięci to również większe bezpieczeństwo przechowywanych informacji - dane można w każdej chwili umieścić na innym nośniku, np. na płytę CD lub DVD.

Kasa stworzona z myślą o mobilnej pracy

Elzab K10 została stworzona z myślą o pracy w terenie. Nieduże gabaryty, mała waga, odpinana smycz oraz antypoślizgowa podstawa - mobilne ewidencjonowanie z kasą fiskalną jeszcze nigdy nie było tak proste. W razie potrzeby, po zamontowaniu do podłoża, K10 można również zainstalować w stałym miejscu.

Przyjemna w dotyku i niewrażliwa na uszkodzenia

Dwukomponentowa obudowa jest rozwiązaniem, które zapewnia odporność kasy na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość trzymania urządzenia w dłoniach. Obudowa zewnętrzna, która nie zawiera żadnych wystających elementów, składa się z materiałów przypominających w dotyku gumę, a obudowa wewnętrzna została wykonana z twardej mieszanki tworzyw sztucznych. K10 jest odporna na zalanie wodą i zarysowania mogące powstać w wyniku długotrwałego użytkowania.

Kasa fiskalna Elzab K10 - Backup danych z kasy za pomocą pendrive'a

Backup danych z kasy za pomocą pendrive'a

Kasa marki Elzab może komunikować się z innymi urządzeniami, tj. czytnik kodów kreskowych lub komputer. Nowością, wyróżniającą K10 wśród urządzeń tego typu, jest możliwość wykonania backupu danych bezpośrednio na pendrive'a. Wystarczy umieścić pamięć USB w odpowiednim miejscu i wgrać potrzebne informacje. Dzięki temu wykonanie backupu będzie szybsze i sprawniejsze.

Kasa fiskalna Elzab K10 - Zawsze pełna energii

Zawsze pełna energii

Zaprojektowany w Elzab K10 akumulator zapewnia możliwość wystawienia do 4 200 paragonów. Na pasku stanu kasy (ekran kasjera) wyświetlany jest poziom baterii, co zapewnia kontrolę akumulatora i pozwala przeciwdziałać rozładowaniu się urządzenia, a tym samym, przerwie w pracy. Za sprawą instalacji 12 V, zasilanie jest możliwe również w samochodzie. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z więcej niż jednego akumulatora, kolejne mogą służyć jako zasilanie zapasowe. Zmiana źródła energii nie sprawi Ci żadnych kłopotów.

Kasa fiskalna Elzab K10 - Zaprogramuj szybką sprzedaż

Zaprogramuj szybką sprzedaż

Urządzenie wyprodukowano z myślą o tym, aby jak najbardziej usprawnić pracę. Na K10 można zaprogramować funkcje szybkiej obsługi, w tym, przyporządkować klawisze szybkiej sprzedaży do konkretnych towarów lub usług. Twój produkt znajdzie nabywcę już po jednym kliknięciu.

Kasa fiskalna Elzab K10 - Design kasy - wizytówka Twojej firmy

Design kasy - wizytówka Twojej firmy

Kasa marki Elzab to oferta skierowana do tych, którzy cenią sobie ciekawe wzornictwo. Model K10 dostępny jest w 6 kolorach obudowy. Dzięki temu można dopasować wygląd kasy do przestrzeni użytkowania, jak również do osobistych preferencji. Urządzenie sprawdzi się dobrze zarówno we wnętrzach urządzonych nowocześnie, jak i tradycyjnie. Prestiż każdego przedsiębiorstwa podkreśli opcja drukowania logo firmy na paragonie. Design Elzab K10 będzie wizytówką Twojej firmy.

Kasa fiskalna Elzab K10 - Bezprzewodowa transmisja danych z komputerem lub skanerem kodów

Bezprzewodowa transmisja danych z komputerem lub skanerem kodów

Przy zamawianiu Elzab K10 możesz wybrać nie tylko kasę w wersji podstawowej, ale także urządzenie z rozszerzeniami. Model ten jest dostępny w 2 dodatkowych wariantach. Pierwszy zapewnia łatwe rozbudowanie kasy o Wi-Fi/Bluetooth bądź GPRS (Elzab K10 Plus). Natomiast w drugim interfejs Wi-Fi/Bluetooth jest już obecny, a użytkownik może dołączyć do niego kolejny moduł bezprzewodowy (Elzab K10 Plus Plus). Postaw na urządzenie, które zagwarantuje szybką wymianę danych z komputerem i pozostałymi elementami systemu!

Moc funkcjonalności w kompaktowej obudowie

Elzab K10 to niewielka kasa, która zaoferuje Ci szereg praktycznych funkcjonalności. Przy pomocy tego urządzenia wystawisz paragon z NIP-em nabywcy, zyskasz dostęp do podglądu raportów oraz skorzystasz z opcji sprzedaży usług czasowych. Model K10 zapewni Ci także zdalne zarządzenie swoimi możliwościami (tryb pracy klient - serwer) oraz zdefiniowanie nagłówka graficznego o rozdzielczości 384 x 128 pikseli. Czas na zaawansowaną kasę rejestrującą w Twoim przedsiębiorstwie. Czas na Elzab K10!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab K10!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Nano E

Kasa fiskalna
Novitus Nano E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij